Bünyan Halı yıkama yaklaşık 40 yıldan beri hizmet vermekteyiz.

Sektör lideri olarak, bulabileceğiniz en iyi halı temizleme ve zemin temizleme hizmetini sunmayı taahhüt ediyoruz. Yüksek düzeyde eğitimli uzmanlardan size sunulan, rekabeti gerçekleştiren birinci sınıf bir hizmet yelpazesine sahibiz.

Profesyonel derin temizliğimiz, zeminlerinizin ve mobilyalarınızın ömrünü uzatmak için gerekli bakım ve bakımı sağlar.

Sadece size zaman kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşadığınızı ve çalıştığınızı bilerek rahatlayabilirsiniz.

Yaz ve kış aylarında yıkama kapasitesine sahip firmamız kışın kapalı fan odalarımızda kurutma işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Bünyan halı yıkama olarak, siz değerli müşterilerimizin evlerinde ve işyerlerinde, sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri için, gerekli olan yaşadıkları ortamların temiz ve hijyenik olabilmesi adına sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz.​

7 gün 24 saat 4 mevsim yaz kış konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en yakın yine Bünyan Halı Yıkama fabrikası olup bundan dolayı size yakın olmanın gururunu taşıyoruz.

Otomasyon& Sistemi

El bilgisayarı ile kapıda halılarınız barkodlanır. şubelerimizde ve fabrikamızda bulunan yazılımlarla entegreli çalışır.

Ücretsiz& Servis

En geniş filomuzla ankaranın her bölgesine ücretsiz servis imkanı. halı adet m2 sınırı olmadan rahatlıkla servisimizi çağırabilirsiniz.

Kapıda& Ödeme

Online pos cihazlarımızda kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Barkod&Sistemi

Halılarını barkodlanarak yıkanmaktadır. bu sayede otomasyon sistemimizle halılarınız raflarına otomatik bir şekilde ayrılmaktadır.

Ankara'nın Her Yerine Ücretsiz Servis

© 2020 BÜNYAN Halı Yıkama Ankara tasarım ve kodlama: Alfa Tasarım İnternet Hizmetleri

info@bunyanhaliyikama.com.tr